Tandíj, támogatás

TANDÍJ

A tandíj magában foglalja a tanórákat, hozzáférést a belső rendszerünkhöz és a teljes tanév anyagához, illetve az otthoni gyakorlást segítő feladatokat.

A 60 perces magyar órák díja $12 (USD), a 30 perces Zeneovi foglalkozás $7 (USD) egy diáknak.

A felnőtt magyar nyelvórák esetében a térítési díj $15 (USD)/60 perc.

A magyar órák tandíjának befizetése félévente egy összegben történik (a félév elején), Paypal-on (payments@onlinemagyariskola.com) vagy Zelle-n keresztül (onlinemagyariskola@gmail.com). Az első óra kipróbálása minden diák számára térítésmentesen biztosított, a tandíj értesítőket csak az első pár hetet követően küldjük ki.

A Matematika Tehetséggondozó Program díja (60 perces foglalkozások):

3-6. osztályosok: $20 (USD)/óra

7-11. osztályosok: $30 (USD)/óra

A Matematika Tehetséggondozó Programban havi tandíjfizetés van (a hónap végén). Van lehetőség az egész félév befizetésére is egy összegben, ebben az esetben 5%-os kedvezményt biztosítunk a teljes árból.

Többgyermekes családoknak kedvezményt biztosítunk: az első teljes áron járó gyermek után minden további gyermek 10% kedvezményt kap a tandíjból.

Küldetésünk, hogy a diaszpórában élő magyar gyerekeknek a világ minden részén biztosított legyen a magyartanulás. Ezt szem előtt tartva, az arra rászoruló gyerekeknek tandíjmentességet, illetve tandíjhozzájárulást biztosítunk különböző ösztöndíjak formájában.

TÁMOGATÁS

Iskolánk non-profit szervezet. Amennyiben támogatni szeretne bennünket, hogy minél több külföldön élő magyar gyereknek segíthessünk, kérjük kattintson a lap alján található “Donate” gombra. Adományáról visszaigazolást küldünk, amit felhasználhat a személyi jövedelemadó bevallásakor.