Az órák menete

Szülői kisokosunk segít felkészülni a tanórákra, és hasznos tippeket, tanácsokat ad a minél hatékonyabb Skype/Zoom beszélgetés eléréséhez. A teljes dokumentumot IDE kattintva érhetitek el.

A zavaró tényezők elkerülése érdekében érdemes megfelelően felkészülni az online órákra, és a foglalkozások közben is betartani az alapvető etikett szabályokat.

Szükséges kellékek:

• számítógép vagy tablet
  • megfelelő sávszélességű internet kapcsolat
  • Skype/Zoom program
  • csendes, nyugodt környezet, ahol a gyerek tud koncentrálni
  • papír, füzet, ceruza, írótábla, filctoll stb.

Iskolánk az évek során kialakította saját tantervét, amelyet rugalmasan igazítunk a gyerekek érdeklődéséhez és a családok igényeihez. A tantervet a saját fejlesztésű online oktatási rendszerünkben láthatják beiratkozott diákjaink. Itt érhetőek el az órák anyagai is, valamint az otthoni gyakorláshoz készített feladatok, melyek megoldásai szintén feltölthetőek, ezeket a program szmájlikkal jutalmazza.

Egy OMI-s óra a rendszerben