Oktatás

Modern e-oktatás formájában, időben és térben egyaránt rugalmas lehetőségeket biztosítunk diákjainknak a tanulásra. FoglaIkozásaink könnyen elérhetőek azon tanulók számára is, ahol helyben erre nincs lehetőség a távolság, hétvégi magyar iskola hiánya, vagy egyéb okok miatt. Iskolánk a hét minden napján, közel 60 csoportnak (több mint 200 diáknak) kínál játékos, interaktív foglalkozásokat Skype-on és Zoom-on keresztül. Iskolánk tanulói (3-18 éves korosztály, és felnőttek) életkoruknak és magyar nyelvtudás szintjüknek megfelelő tanulócsoportokban dolgozhatnak együtt.

Az Online Iskola egyedülálló sajátossága, hogy óráinkon a különböző földrészeken élő magyar gyerekek együtt tanulnak, megismerve egymást és a diaszpóra más magyar közösségeiben élőket is.