Jelentkezés / Application

A jelentkezési határidő a 2023/24-es tanévre lezárult.

Új jelentkezéseket minden évben július 1. és augusztus 31. között fogadunk. A szabad férőhelyek függvényében szeptember 1. és 15. között pótjelentkezést hirdetünk meg.

A tanév során is írhattok nekünk az onlinemagyariskola@gmail.com email címre (megjelölve gyermeketek életkorát, magyar nyelvtudásszintjét, illetve az időzónátokat), és értesítünk majd, ha az igényeteknek megfelelő csoportban felszabaduló hely lesz.

____________________________________________________________________________________________________________________

Application deadline for the 2023/24 school year has passed.

We accept new applications every year between July 1 and August 31. Depending on the availability, we will announce additional application period between September 1 and 15.

You can also write to us during the school year at onlinemagyariskola@gmail.com (provide your child's age, level of Hungarian language knowledge, and your time zone), and we will notify you if there are openings in the group that suits your needs.