Fantasztikus sikerek a Curie Matematika Emlékversenyen!

2024. április 20-án immár 19. alkalommal került sor a Curie Matematika Emlékversenyre. A verseny fő szervezője Dr. Török Istvánné. A Debreceni Egyetem Szolnok Campusán rendezett országos döntőbe a három fordulós levelező részt követő jelenléti, területi forduló eredményei alapján kerültek be a versenyzők. A területi fordulón 712 magyarországi és 72 külhoni diák vett részt. Legnagyobb örömünkre az Online Magyar Iskola tanítványai közül hárman is bejutottak e nívós verseny országos döntőjébe. A diákok a versenydolgozatokat online, kamera előtt írták. A szülők, a tanár és a diákok együttes munkájának eredményeként a kis tanítványaink sikeresen szerepeltek:

Danyi Izabella 8. hely (4. évfolyam)

Danyi Sebestyén 3. hely (6. évfolyam)

Nagy Alexandra 14. hely (6. évfolyam)

Mindhárom tanuló felkészítő tanára: Dr. Vígh-Kiss Erika Rozália

Szívből gratulálunk!